Продукція > AVX > V2F118X500Y3DRP
V2F118X500Y3DRP AVX
TransFeedGeneral.pdf
Виробник: AVX
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DEVICE TVS FEEDTHRU 50V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Applications: General Purpose, Technology: TVS with Feed Through Capacitor, Voltage - Clamping: 50V, Supplier Device Package: 0805, Number of Circuits: 1.
Інші пропозиції V2F118X500Y3DRP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V2F118X500Y3DRP V2F118X500Y3DRP Виробник : KYOCERA AVX TransFeedGeneral.pdf Description: TVS DEVICE TVS FEEDTHRU 50V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Technology: TVS with Feed Through Capacitor
Voltage - Clamping: 50V
Supplier Device Package: 0805
Number of Circuits: 1
товару немає в наявності
V2F118X500Y3DRP V2F118X500Y3DRP Виробник : KYOCERA AVX TransFeedGeneral-3165224.pdf Varistors 13VAC 18VDC 0.05J 75 pF 25.5 V 50V