Продукція > KYOCERA AVX > V2F126C600Y2EDP
V2F126C600Y2EDP
V2F126C600Y2EDP KYOCERA AVX
TransFeedGeneral-3165224.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Varistors 18VAC 26VDC 0.3J 250pF 34.5 V 60V
на замовлення 1158 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V2F126C600Y2EDP V2F126C600Y2EDP Виробник : AVX TransFeedGeneral-973809.pdf Varistors 18VAC 26VDC 0.3J 250pF 34.5 V 60V
V2F126C600Y2EDP V2F126C600Y2EDP Виробник : KYOCERA AVX TransFeedGeneral.pdf Description: VARISTOR 34.5V 80A 0805
товару немає в наявності