Продукція > V37 > V375A15T600BL3
V375A15T600BL3
ds_375vin-maxi-family.pdf
Виробник:
на замовлення 30 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис V375A15T600BL3
Description: DC DC CONVERTER 15V 600W, Packaging: Bulk, Features: OVP, UVLO, Package / Case: Full Brick, Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 425V, Efficiency: 87.5%, Current - Output (Max): 40A, Voltage - Input (Min): 250V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 600 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції V375A15T600BL3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V375A15T600BL3 V375A15T600BL3 Виробник : Vicor Corporation ds_375vin-maxi-family.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 600W
Package / Case: Full Brick
Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 425V
Efficiency: 87.5%
Current - Output (Max): 40A
Voltage - Input (Min): 250V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 600 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
товару немає в наявності
V375A15T600BL3 V375A15T600BL3 Виробник : Vicor ds_375vin-maxi-family-709493.pdf Isolated DC/DC Converters T 250425375 15v 40A