V375A28H600BL
ds_375vin-maxi-family.pdf
Код товару: 152545
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції V375A28H600BL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V375A28H600BL V375A28H600BL Виробник : Vicor Corporation ds_375vin-maxi-family.pdf Description: DC DC CONVERTER 28V 600W
товару немає в наявності
V375A28H600BL V375A28H600BL Виробник : Vicor Vicor_ds_375vin-maxi-family.pdf DC/DC Converters - Through Hole H 250/425/375 28v/ 21.5A