Продукція > V40 > V40100PG-E3/45
V40100PG-E3/45
V40100PG.pdf
Виробник:
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис V40100PG-E3/45
Description: DIODE ARR SCHOT 100V 20A TO247AD, Packaging: Tube, Package / Case: TO-3P-3, SC-65-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A, Supplier Device Package: TO-247AD (TO-3P), Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Part Status: Obsolete, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 810 mV @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 100 V.
Інші пропозиції V40100PG-E3/45
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V40100PG-E3/45 V40100PG-E3/45 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division V40100PG.pdf Description: DIODE ARR SCHOT 100V 20A TO247AD
Packaging: Tube
Package / Case: TO-3P-3, SC-65-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 20A
Supplier Device Package: TO-247AD (TO-3P)
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Part Status: Obsolete
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 810 mV @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 100 V