V42254P2263C960 TE Connectivity
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1393637-7&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity
Description: CONN DIN RCPT 96POS
Features: Board Guide
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold or Gold-Palladium
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 96
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Style: C
Number of Positions Loaded: All
Termination: Press-Fit
Level, Class: 2
Number of Rows: 3
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN DIN RCPT 96POS, Features: Board Guide, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold or Gold-Palladium, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 96, Pitch: 0.100" (2.54mm), Style: C, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Level, Class: 2, Number of Rows: 3.