Продукція > V48 > V480LA80B
V480LA80B
LA%20Varistor%20Series.pdf
Виробник:
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис V480LA80B
Description: VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6.5 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 180J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 790 V, Varistor Voltage (Min): 675 V, Varistor Voltage (Typ): 732.5 V, Maximum AC Volts: 480 V, Maximum DC Volts: 640 V, Capacitance @ Frequency: 550 pF @ 1 MHz.
Інші пропозиції V480LA80B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V480LA80B V480LA80B Виробник : Littelfuse Inc. LA%20Varistor%20Series.pdf Description: VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 180J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 790 V
Varistor Voltage (Min): 675 V
Varistor Voltage (Typ): 732.5 V
Maximum AC Volts: 480 V
Maximum DC Volts: 640 V
Capacitance @ Frequency: 550 pF @ 1 MHz