Продукція > V57 > V575LA40A
V575LA40A
LA%20Varistor%20Series.pdf
Виробник:
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис V575LA40A
Description: VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 120J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.001 kV, Varistor Voltage (Min): 819 V, Varistor Voltage (Typ): 910 V, Maximum AC Volts: 575 V, Maximum DC Volts: 730 V, Capacitance @ Frequency: 220 pF @ 1 MHz.
Інші пропозиції V575LA40A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V575LA40A V575LA40A Виробник : Littelfuse Inc. LA%20Varistor%20Series.pdf Description: VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 120J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.001 kV
Varistor Voltage (Min): 819 V
Varistor Voltage (Typ): 910 V
Maximum AC Volts: 575 V
Maximum DC Volts: 730 V
Capacitance @ Frequency: 220 pF @ 1 MHz