Продукція > V72 > V72A15C400BL
V72A15C400BL
ds_72vin-maxi-family.pdf
Виробник:
на замовлення 100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис V72A15C400BL
Description: DC DC CONVERTER 15V 400W, Packaging: Bulk, Features: OVP, UVLO, Package / Case: Full Brick, Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 110V, Efficiency: 86.7%, Current - Output (Max): 26.67A, Voltage - Input (Min): 43V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 400 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції V72A15C400BL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V72A15C400BL V72A15C400BL Виробник : Vicor Corporation ds_72vin-maxi-family.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 400W
Packaging: Bulk
Features: OVP, UVLO
Package / Case: Full Brick
Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 110V
Efficiency: 86.7%
Current - Output (Max): 26.67A
Voltage - Input (Min): 43V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 400 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV