Продукція > KYOCERA AVX > VA200060K121DL
VA200060K121DL
VA200060K121DL KYOCERA AVX
AVX-TGandSG.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 76V 300A AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 300 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 2J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 83.6 V
Varistor Voltage (Min): 68.4 V
Varistor Voltage (Typ): 76 V
Maximum AC Volts: 42 V
Maximum DC Volts: 60 V
Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 76V 300A AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 300 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 2J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 83.6 V, Varistor Voltage (Min): 68.4 V, Varistor Voltage (Typ): 76 V, Maximum AC Volts: 42 V, Maximum DC Volts: 60 V, Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VA200060K121DL VA200060K121DL Виробник : KYOCERA AVX AVX-TGandSG.pdf Description: VARISTOR 76V 300A AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 300 A
Energy: 2J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 83.6 V
Varistor Voltage (Min): 68.4 V
Varistor Voltage (Typ): 76 V
Maximum AC Volts: 42 V
Maximum DC Volts: 60 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
VA200060K121DL VA200060K121DL Виробник : Kyocera AVX AVX-TGandSG.pdf Varistors 42VAC 60VDC 2J 400pF 76 V 120V
Мінімальне замовлення: 5
VA200060K121DL AVX-TGandSG.pdf
VA200060K121DL VA200060K121DL Виробник : KYOCERA AVX Components tguard.pdf Var MLV 42VAC/60VDC 300A 76V Axial T/R
товару немає в наявності