Продукція > KEMET > VA2220K122R014
VA2220K122R014
VA2220K122R014 KEMET
KEM_V0001_VA
Виробник: KEMET
Description: VARISTOR 24V 1.2KA 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Energy: 5.8J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 26.4 V
Varistor Voltage (Min): 21.6 V
Varistor Voltage (Typ): 24 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 10000 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 24V 1.2KA 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Energy: 5.8J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 26.4 V, Varistor Voltage (Min): 21.6 V, Varistor Voltage (Typ): 24 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 10000 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції VA2220K122R014
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VA2220K122R014 VA2220K122R014 Виробник : KEMET VA2220K122R014.pdf Varistors 16V 1200A 2220 AEC-Q200