Продукція > TDK > VAF201610FA-131-1
VAF201610FA-131-1
VAF201610FA-131-1 TDK
suppression-filter_commercial_vaf201610fa-1_en.pdf
Виробник: TDK
Power Line Ferrite Bead 0806
на замовлення 58000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 130 OHM 0806 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 3.08A, DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 130 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
на замовлення 280 шт:
Мінімальне замовлення: 72
VAF201610FA-131-1 VAF201610FA-131-1 Виробник : TDK Corporation suppression-filter_commercial_vaf201610fa-1_en.pdf Description: FERRITE BEAD 130 OHM 0806 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 3.08A
DC Resistance (DCR) (Max): 40mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 130 Ohms @ 100 MHz
VAF201610FA-131-1 VAF201610FA-131-1 Виробник : TDK suppression-filter_commercial_vaf201610fa-1_en.pdf RF Inductors - SMD 130ohms@100MHz DC 0.040ohms 3.08A
на замовлення 577 шт:
Мінімальне замовлення: 18
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 3.08A
Number of Lines: 1