Продукція > TDK > VAF201610FA-441-1
VAF201610FA-441-1
VAF201610FA-441-1 TDK
suppression-filter_commercial_vaf201610fa-1_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD 440ohms@100MHz DC 0.076ohms 2.19A
на замовлення 1920 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 440 OHM 0806 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 2.19A, DC Resistance (DCR) (Max): 76mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 440 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VAF201610FA-441-1 VAF201610FA-441-1 Виробник : TDK Corporation suppression-filter_commercial_vaf201610fa-1_en.pdf Description: FERRITE BEAD 440 OHM 0806 1LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 2.19A
DC Resistance (DCR) (Max): 76mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 440 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 2.19A
Number of Lines: 1