Продукція > TDK CORPORATION > VAF201610FA-841-1
VAF201610FA-841-1
VAF201610FA-841-1 TDK Corporation
suppression-filter_commercial_vaf201610fa-1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 840 OHM 0806 4LN
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 2.14A
DC Resistance (DCR) (Max): 79mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 840 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 840 OHM 0806 4LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Current Rating (Max): 2.14A, DC Resistance (DCR) (Max): 79mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 840 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VAF201610FA-841-1 VAF201610FA-841-1 Виробник : TDK Corporation suppression-filter_commercial_vaf201610fa-1_en.pdf Description: FERRITE BEAD 840 OHM 0806 4LN
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Current Rating (Max): 2.14A
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
VAF201610FA-841-1 VAF201610FA-841-1 Виробник : TDK suppression-filter_commercial_vaf201610fa-1_en.pdf RF Inductors - SMD 840ohms@100MHz Dc 0.066ohms 2.14A