VAR10-250
VAR10-250 SR PASSIVES
SR_PASSIVES- VAR10 series.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: THT varistors
Description: Varistor: metal-oxide; THT; 250VAC; 320VDC; 390V; ±10%; 2.5kA; 61J
Type of varistor: metal-oxide
Mounting: THT
Max. operating voltage: 250V AC; 320V DC
Varistor voltage: 390V
Varistor voltage tolerance: ±10%
Varistor max current 8/20µs: 2.5kA
Terminal pitch: 7.5mm
Body dimensions: Ø12.5mm
Diameter: 12.5mm
Height: 12.5mm
Energy E10/1000µs: 61J
Power: 0.4W
Leads dimensions: Ø0.8x25mm
на замовлення 8248 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT varistors, Description: Varistor: metal-oxide; THT; 250VAC; 320VDC; 390V; ±10%; 2.5kA; 61J, Type of varistor: metal-oxide, Mounting: THT, Max. operating voltage: 250V AC; 320V DC, Varistor voltage: 390V, Varistor voltage tolerance: ±10%, Varistor max current 8/20µs: 2.5kA, Terminal pitch: 7.5mm, Body dimensions: Ø12.5mm, Diameter: 12.5mm, Height: 12.5mm, Energy E10/1000µs: 61J, Power: 0.4W, Leads dimensions: Ø0.8x25mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VAR10-250 Виробник : SR PASSIVES Диск 10ММ Vv=390V (S10K250) Група товару: Варистори Од. вим: шт