VAR10-300
VAR10-300 SR PASSIVES
SR_PASSIVES- VAR10 series.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: THT varistors
Description: Varistor: metal-oxide; THT; 300VAC; 385VDC; 470V; ±10%; 2.5kA; 74J
Max. operating voltage: 300V AC; 385V DC
Mounting: THT
Type of varistor: metal-oxide
Leads dimensions: Ø0.8x25mm
Height: 12.5mm
Terminal pitch: 7.5mm
Diameter: 12.5mm
Body dimensions: Ø12.5mm
Power: 0.4W
Varistor voltage tolerance: ±10%
Energy E10/1000µs: 74J
Varistor max current 8/20µs: 2.5kA
Varistor voltage: 470V
на замовлення 2050 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT varistors, Description: Varistor: metal-oxide; THT; 300VAC; 385VDC; 470V; ±10%; 2.5kA; 74J, Max. operating voltage: 300V AC; 385V DC, Mounting: THT, Type of varistor: metal-oxide, Leads dimensions: Ø0.8x25mm, Height: 12.5mm, Terminal pitch: 7.5mm, Diameter: 12.5mm, Body dimensions: Ø12.5mm, Power: 0.4W, Varistor voltage tolerance: ±10%, Energy E10/1000µs: 74J, Varistor max current 8/20µs: 2.5kA, Varistor voltage: 470V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VAR10-300 Виробник : SR Passives Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 470, Uac, В = 300, Udc, В = 385, Iімп макс, А = 2 500, Розм., мм = 12,5, Ррозс, Вт = 0,4,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 10 mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 127
VAR10-300 VAR10-300 Виробник : SR PASSIVES Диск 10ММ Vv=470V (S10K300) Група товару: Варистори Од. вим: шт