VAR14-300
VAR14-300 SR PASSIVES
Category: THT varistors
Description: Varistor: metal-oxide; THT; 300VAC; 385VDC; 470V; ±10%; 4.5kA; 148J
Type of varistor: metal-oxide
Mounting: THT
Max. operating voltage: 300V AC; 385V DC
Varistor voltage: 470V
Varistor voltage tolerance: ±10%
Varistor max current 8/20µs: 4.5kA
Terminal pitch: 7.5mm
Body dimensions: Ø16.5mm
Diameter: 16.5mm
Height: 16.5mm
Energy E10/1000µs: 148J
Power: 0.6W
Leads dimensions: Ø0.8x25mm
на замовлення 6820 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT varistors, Description: Varistor: metal-oxide; THT; 300VAC; 385VDC; 470V; ±10%; 4.5kA; 148J, Type of varistor: metal-oxide, Mounting: THT, Max. operating voltage: 300V AC; 385V DC, Varistor voltage: 470V, Varistor voltage tolerance: ±10%, Varistor max current 8/20µs: 4.5kA, Terminal pitch: 7.5mm, Body dimensions: Ø16.5mm, Diameter: 16.5mm, Height: 16.5mm, Energy E10/1000µs: 148J, Power: 0.6W, Leads dimensions: Ø0.8x25mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VAR14-300 Виробник : SR Passives SR_PASSIVES-VAR14.pdf Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 470, Uac, В = 300, Точн., % = 10, Udc, В = 385, Iімп макс, А = 4 500, Енергія, Дж = 140, Розм = 14, Ррозс, Вт = 0,6, Крок = 7,5 мм,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 14 mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 19 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
VAR14-300 Виробник : SR PASSIVES SR_PASSIVES-VAR14.pdf Диск 14ММ Vv=470V (S14K300) Група товару: Варистори Од. вим: шт