VB2A101MI135000CE0
VB2A101MI135000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
VB.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 100VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 100V DC
Body dimensions: Ø12.5x13.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: VB
Operating current: 0.46A
ESR value: 320mΩ
Height: 13.5mm
Diameter: 12.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 100VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 100V DC, Body dimensions: Ø12.5x13.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: VB, Operating current: 0.46A, ESR value: 320mΩ, Height: 13.5mm, Diameter: 12.5mm.