VBS040100 OncQue
Виробник: OncQue
Vibration sensor, optical, THT diode: 75mW/50mA/5V; phototransistor: 100mW/20mA/30V, temperature: -25?85°C VBS040100 CZ VBS040100
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Vibration sensor, optical, THT diode: 75mW/50mA/5V; phototransistor: 100mW/20mA/30V, temperature: -25?85°C VBS040100 CZ VBS040100, кількість в упаковці: 5 шт.
Інші пропозиції VBS040100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VBS040100 VBS040100 Виробник : OncQue joytech_07112018_VBS040100-08_en-1380990.pdf Vibration Sensors OPTICAL TLT SENSOR 10mA/3.3-5VDC