Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VC-801-JAE-FAAN-25M0000000
VC-801-JAE-FAAN-25M0000000
VC-801-JAE-FAAN-25M0000000 Microchip Technology
30vc-801.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 25MHz ±25ppm 15pF CMOS 55% 1.8V 4-Pin CSMD T/R
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMOS XO +1.8VDC CMOS -40C TO +85, Packaging: Tape & Reel (TR).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC-801-JAE-FAAN-25M0000000 Виробник : Microchip Technology VC-801.pdf Description: CMOS XO +1.8VDC CMOS -40C TO +85