Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VC-820-JAE-FAAN-27M0000000
VC-820-JAE-FAAN-27M0000000
VC-820-JAE-FAAN-27M0000000 Microchip Technology
vc-820-april-2020.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator XO 27MHz ±25ppm 15pF CMOS 55% 1.8V 4-Pin CSMD T/R
Написати відгук
Standard Clock Oscillators CMOS XO, +1.8Vdc, CMOS, -40C to +85C, +/-25ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC-820-JAE-FAAN-27M0000000 VC-820-JAE-FAAN-27M0000000 Виробник : Microchip Technology VC_820_April_2020-2295826.pdf Standard Clock Oscillators CMOS XO, +1.8Vdc, CMOS, -40C to +85C, +/-25ppm