Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VC-830-ECE-KAAN-156M250000TR
VC-830-ECE-KAAN-156M250000TR Microchip Technology
VC-830-LVPECL-LVDS-Crystal-Oscillator-DS20006510A.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: VC-830-ECE-KAAN-156M250000TR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 66mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VC-830-ECE-KAAN-156M250000TR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 66mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 66mA
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Crystal
Кількість Ціна
VC-830-ECE-KAAN-156M250000TR VC-830-ECE-KAAN-156M250000TR Виробник : Microchip Technology vc-830-lvpecl-lvds-hcsl-crystal-oscillator-ds20006510.pdf Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
товару немає в наявності
VC-830-ECE-KAAN-156M250000TR VC-830-ECE-KAAN-156M250000TR Виробник : Microchip Technology VC_830_LVPECL_LVDS_HCSL_Crystal_Oscillator_DS20006510.pdf Crystals 3.2 x 2.5,LVPECL,VDFN,-40 to 85,50ppm,156.25MHz