Продукція > KYOCERA AVX > VC020103V151WP
VC020103V151WP
VC020103V151WP KYOCERA AVX
minimlv.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 6.8V 10A 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 10 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.02J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 8.84 V
Varistor Voltage (Min): 4.76 V
Varistor Voltage (Typ): 6.8 V
Maximum AC Volts: 2 V
Maximum DC Volts: 3.5 V
Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 6.8V 10A 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 10 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.02J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 8.84 V, Varistor Voltage (Min): 4.76 V, Varistor Voltage (Typ): 6.8 V, Maximum AC Volts: 2 V, Maximum DC Volts: 3.5 V, Capacitance @ Frequency: 150 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VC020103V151WP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC020103V151WP VC020103V151WP Виробник : KYOCERA AVX minimlv.pdf Description: VARISTOR 6.8V 10A 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 10 A
Energy: 0.02J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 8.84 V
Varistor Voltage (Min): 4.76 V
Varistor Voltage (Typ): 6.8 V
Maximum AC Volts: 2 V
Maximum DC Volts: 3.5 V
товару немає в наявності
VC020103V151WP VC020103V151WP Виробник : AVX minimlv-776776.pdf Varistors 2VAC 3.5VDC 0.02J 150pF 8.84 V 14V