Продукція > KYOCERA AVX > VC020105V101WP
VC020105V101WP
VC020105V101WP Kyocera AVX
minimlv-3165240.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 4VAC 5.6VDC 0.02J 100pF 9.6 V 17V
на замовлення 10303 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 8V 4A 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 4 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.02J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 9.6 V, Varistor Voltage (Min): 6.4 V, Varistor Voltage (Typ): 8 V, Maximum AC Volts: 4 V, Maximum DC Volts: 5.6 V, Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VC020105V101WP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC020105V101WP VC020105V101WP Виробник : KYOCERA AVX minimlv.pdf Description: VARISTOR 8V 4A 0201
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 4 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.02J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 9.6 V
Varistor Voltage (Min): 6.4 V
Varistor Voltage (Typ): 8 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.6 V
Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 4 A
Energy: 0.02J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 9.6 V
Varistor Voltage (Min): 6.4 V
Varistor Voltage (Typ): 8 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.6 V