VC020116T150WP
VC020116T150WP AVX Corporation
minimlv.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: VARISTOR 21.7V 1A 0201
на замовлення 9965 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors 11VAC 16VDC 0.01J 200pF 29.3 V 45V.
Інші пропозиції VC020116T150WP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC020116T150WP VC020116T150WP Виробник : AVX Corporation minimlv.pdf Description: VARISTOR 21.7V 1A 0201
товару немає в наявності
VC020116T150WP VC020116T150WP Виробник : AVX minimlv-776776.pdf Varistors 11VAC 16VDC 0.01J 200pF 29.3 V 45V