Продукція > KYOCERA AVX > VC04LC18V500WP
VC04LC18V500WP
VC04LC18V500WP KYOCERA AVX
StaticGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 32.5V 15A 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 15 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.02J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 40 V
Varistor Voltage (Min): 25 V
Varistor Voltage (Typ): 32.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 40 pF @ 1 MHz
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 32.5V 15A 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 15 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.02J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 40 V, Varistor Voltage (Min): 25 V, Varistor Voltage (Typ): 32.5 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 40 pF @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC04LC18V500WP VC04LC18V500WP Виробник : KYOCERA AVX StaticGuard.pdf Description: VARISTOR 32.5V 15A 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 15 A
Energy: 0.02J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 40 V
Varistor Voltage (Min): 25 V
Varistor Voltage (Typ): 32.5 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
VC04LC18V500WP VC04LC18V500WP Виробник : Kyocera AVX StaticGuard.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.02J 40 pF 40 V 50V