Продукція > KYOCERA AVX > VC06AG18120YAT1A
VC06AG18120YAT1A
VC06AG18120YAT1A KYOCERA AVX
aguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Varistors 14VAC 18VDC 12pF
на замовлення 12507 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 12 pF @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC06AG18120YAT1A VC06AG18120YAT1A Виробник : KYOCERA AVX aguard.pdf Description: VARISTOR 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 12 pF @ 1 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
VC06AG18120YAT1A Виробник : AVX aguard.pdf 0603 AntennaGuard 18VDC 12pF Група товару: Варистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V