Продукція > KYOCERA AVX > VC06AG183R0YAT1A
VC06AG183R0YAT1A
VC06AG183R0YAT1A KYOCERA AVX
aguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 3 pF @ 1 MHz
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 3 pF @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC06AG183R0YAT1A VC06AG183R0YAT1A Виробник : Kyocera AVX aguard.pdf Varistors 14VAC 18VDC 3pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
VC06AG183R0YAT1A VC06AG183R0YAT1A Виробник : KYOCERA AVX aguard.pdf Description: VARISTOR 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V