Продукція > KYOCERA AVX > VC06AG183R0YAT3A
VC06AG183R0YAT3A
VC06AG183R0YAT3A Kyocera AVX
aguard-3162153.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 14VAC 18VDC 3pF