Продукція > KYOCERA AVX > VC06LC18X500DP
VC06LC18X500DP
VC06LC18X500DP KYOCERA AVX
StaticGuard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 30A 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.05J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 40 V
Varistor Voltage (Min): 25 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 50 pF @ 1 MHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 30A 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.05J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 40 V, Varistor Voltage (Min): 25 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 50 pF @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC06LC18X500DP VC06LC18X500DP Виробник : KYOCERA AVX StaticGuard.pdf Description: VARISTOR 30A 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 30 A
Energy: 0.05J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 40 V
Varistor Voltage (Min): 25 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
VC06LC18X500DP VC06LC18X500DP Виробник : Kyocera AVX StaticGuard-1006301.pdf Varistors 14VAC 18VDC 0.05J 50pF 40V 50V