VC120603A100RP
VC120603A100RP KYOCERA AVX Components
vc120638n770dp.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Var MLV 2.3VAC/3.3VDC 40A 5V 1206 SMD T/R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistors 2.3VAC 3.3VDC 0.1J 1250pF 5 V 12V.
Інші пропозиції VC120603A100RP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120603A100RP VC120603A100RP Виробник : KYOCERA AVX Components vc120638n770dp.pdf Var MLV 2.3VAC/3.3VDC 40A 5V 1206 SMD T/R
товару немає в наявності
VC120603A100RP VC120603A100RP Виробник : AVX Corporation tguard.pdf Description: VARISTOR 5V 40A 1206
товару немає в наявності
VC120603A100RP VC120603A100RP Виробник : KYOCERA AVX tguard-3165207.pdf Varistors 2.3VAC 3.3VDC 0.1J 1250pF 5 V 12V