Продукція > KYOCERA AVX > VC120603D100RP
VC120603D100RP
VC120603D100RP Kyocera AVX
tguard.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 2.3VAC 3.3VDC 0.4J 4 700pF 5 V 12V
на замовлення 4566 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції VC120603D100RP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120603D100RP VC120603D100RP Виробник : KYOCERA AVX Components vc120638n770dp.pdf Var MLV 2.3VAC/3.3VDC 150A 5V 1206 SMD T/R
товару немає в наявності
VC120603D100RP VC120603D100RP Виробник : AVX Corporation tguard.pdf Description: VARISTOR 5V 150A 1206