VC120603D100TP
VC120603D100TP KYOCERA AVX Components
vc120638n770dp.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Var MLV 2.3VAC/3.3VDC 150A 5V 1206 SMD T/R
Написати відгук
Description: VARISTOR 5V 150A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 150 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.4J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 6 V, Varistor Voltage (Min): 4 V, Varistor Voltage (Typ): 5 V, Maximum AC Volts: 2.3 V, Maximum DC Volts: 3.3 V, Capacitance @ Frequency: 4700 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VC120603D100TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120603D100TP VC120603D100TP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 5V 150A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 150 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.4J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 6 V
Varistor Voltage (Min): 4 V
Varistor Voltage (Typ): 5 V
Maximum AC Volts: 2.3 V
Maximum DC Volts: 3.3 V
Capacitance @ Frequency: 4700 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
VC120603D100TP VC120603D100TP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Varistors 2.3VAC 3.3VDC 0.4J 4 700pF 5 V 12V