Продукція > KYOCERA AVX > VC120605D150RP
VC120605D150RP
VC120605D150RP KYOCERA AVX
tguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 8.5V 150A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 150 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.4J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 10.2 V
Varistor Voltage (Min): 6.8 V
Varistor Voltage (Typ): 8.5 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.6 V
Capacitance @ Frequency: 3000 pF @ 1 kHz
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 8.5V 150A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 150 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.4J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 10.2 V, Varistor Voltage (Min): 6.8 V, Varistor Voltage (Typ): 8.5 V, Maximum AC Volts: 4 V, Maximum DC Volts: 5.6 V, Capacitance @ Frequency: 3000 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120605D150RP VC120605D150RP Виробник : KYOCERA AVX Components tguard.pdf Var MLV 4VAC/5.6VDC 150A 8.5V 1206 SMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 56
VC120605D150RP VC120605D150RP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 8.5V 150A 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 150 A
Energy: 0.4J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 10.2 V
Varistor Voltage (Min): 6.8 V
Varistor Voltage (Typ): 8.5 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.6 V
Мінімальне замовлення: 11
VC120605D150RP VC120605D150RP Виробник : Kyocera AVX tguard.pdf Varistors 4VAC 5.6VDC 0.4J 300 0pF 8.5 V 18V
Мінімальне замовлення: 11
VC120605D150RP tguard.pdf
товару немає в наявності
VC120605D150RP Виробник : AVX tguard.pdf 8.5V 150A Varistor Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Група товару: Варистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
VC120605D150RP Виробник : KYOCERA AVX VC-series.pdf Category: SMD varistors
Description: Varistor: ceramics; SMD; 1206; 4VAC; 5.6VDC; 150A; 18V; 400mJ; 300W
Type of varistor: ceramics
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Max. operating voltage: 4V AC; 5.6V DC
Varistor max current 8/20µs: 150A
Varistor voltage: 18V
Energy E10/1000µs: 400mJ
Power: 300W