VC120605D150TP
VC120605D150TP KYOCERA AVX Components
tguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Var MLV 4VAC/5.6VDC 150A 8.5V 1206 SMD T/R
Написати відгук
Description: VARISTOR 8.5V 150A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 150 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.4J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 10.2 V, Varistor Voltage (Min): 6.8 V, Varistor Voltage (Typ): 8.5 V, Maximum AC Volts: 4 V, Maximum DC Volts: 5.6 V, Capacitance @ Frequency: 3000 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VC120605D150TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120605D150TP VC120605D150TP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 8.5V 150A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 150 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.4J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 10.2 V
Varistor Voltage (Min): 6.8 V
Varistor Voltage (Typ): 8.5 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.6 V
Capacitance @ Frequency: 3000 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
VC120605D150TP VC120605D150TP Виробник : Kyocera AVX tguard.pdf Varistors 4VAC 5.6VDC 0.4J 300 0pF 8.5 V 18V