Продукція > KYOCERA AVX > VC120618E380DP
VC120618E380DP
VC120618E380DP KYOCERA AVX
tguard-3165207.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Varistors 13VAC 18VDC 0.5J 800 pF 25.5 V 38V
на замовлення 1235 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції VC120618E380DP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120618E380DP VC120618E380DP Виробник : AVX tguard-776827.pdf Varistors 13VAC 18VDC 0.5J 800pF 25.5 V 38V