Продукція > KYOCERA AVX > VC120626D580DP
VC120626D580DP
VC120626D580DP KYOCERA AVX
tguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - VC120626D580DP - TVS-Varistor, 18 V, 26 V, TransGuard, 60 V, 1206 [Metrisch 3216], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 1206 [Metrisch 3216]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 18V
Nennspannung, V DC: 26V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 60V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Spitzenenergie (10/1000us): 400mJ
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 120A
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 1343 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VC120626D580DP - TVS-Varistor, 18 V, 26 V, TransGuard, 60 V, 1206 [Metrisch 3216], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 1206 [Metrisch 3216], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 18V, Nennspannung, V DC: 26V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 60V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Spitzenenergie (10/1000us): 400mJ, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 120A, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120626D580DP VC120626D580DP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: KYOCERA AVX - VC120626D580DP - TVS-Varistor, 18 V, 26 V, TransGuard, 60 V, 1206 [Metrisch 3216], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 18V
Nennspannung, V DC: 26V
euEccn: NLR
Produktpalette: TransGuard
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
VC120626D580DP VC120626D580DP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 34.5V 120A 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 120 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.4J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 37.95 V
Varistor Voltage (Min): 31.05 V
Varistor Voltage (Typ): 34.5 V
Maximum AC Volts: 18 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz
Мінімальне замовлення: 9
VC120626D580DP VC120626D580DP Виробник : KYOCERA AVX tguard-3165207.pdf Varistors 18VAC 26VDC 0.4J 500pF 34.5 V 60V
Мінімальне замовлення: 9
VC120626D580DP Виробник : AVX tguard.pdf VARISTOR 34.5V 120A 1206 Група товару: Варистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Surge: 120 A
Energy: 0.4J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 34.5 V
Maximum AC Volts: 18 V
Maximum DC Volts: 26 V