Продукція > KYOCERA AVX > VC120626D580RP
VC120626D580RP
VC120626D580RP KYOCERA AVX
tguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 34.5V 120A 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 120 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.4J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 37.95 V
Varistor Voltage (Min): 31.05 V
Varistor Voltage (Typ): 34.5 V
Maximum AC Volts: 18 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz
на замовлення 3379 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 34.5V 120A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 120 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.4J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 37.95 V, Varistor Voltage (Min): 31.05 V, Varistor Voltage (Typ): 34.5 V, Maximum AC Volts: 18 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120626D580RP VC120626D580RP Виробник : Kyocera AVX tguard-3165207.pdf Varistors 18VAC 26VDC 0.4J 500 pF 34.5 V 60V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
VC120626D580RP Виробник : AVX tguard.pdf 07+;
VC120626D580RP VC120626D580RP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 34.5V 120A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Surge: 120 A
Energy: 0.4J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 34.5 V
Maximum AC Volts: 18 V
Maximum DC Volts: 26 V