Продукція > KYOCERA AVX > VC120626F540RP
VC120626F540RP
VC120626F540RP Kyocera AVX
tguard.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 20VAC 26VDC 0.7J 600 pF 33 V 54V
на замовлення 73165 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук