Продукція > KYOCERA AVX > VC120631M650DP
VC120631M650DP
VC120631M650DP Kyocera AVX
tguard.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 25VAC 31VDC 1J 500pF 39 V 65V
на замовлення 2018 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 39V 200A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 200 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 1J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 42.9 V, Varistor Voltage (Min): 35.1 V, Varistor Voltage (Typ): 39 V, Maximum AC Volts: 25 V, Maximum DC Volts: 31 V, Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120631M650DP VC120631M650DP Виробник : KYOCERA AVX Components tguard.pdf Var MLV 25VAC/31VDC 200A 39V 1206 SMD T/R
Кількість Ціна
VC120631M650DP VC120631M650DP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 39V 200A 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V
Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz
Мінімальне замовлення: 6
VC120631M650DP tguard.pdf
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Surge: 200 A
Energy: 1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V