VC120631M650TP
VC120631M650TP KYOCERA AVX Components
tguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Var MLV 25VAC/31VDC 200A 39V 1206 SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції VC120631M650TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120631M650TP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: TRANSGUARD
товару немає в наявності
VC120631M650TP VC120631M650TP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Varistors 25VAC 31VDC 1J 500pF 39 V 65V