Продукція > KYOCERA AVX > VC120638N770DP
VC120638N770DP
VC120638N770DP KYOCERA AVX
tguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 47V 200A 1206
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 38 V
Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz
на замовлення 19020 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VC120638N770DP - TVS-Varistor, 30 V, 38 V, TransGuard, 77 V, 1206 [Metrisch 3216], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 1206 [Metrisch 3216], isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 30V, Nennspannung, V DC: 38V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 77V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Spitzenenergie (10/1000us): 1.1J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 200A, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120638N770DP VC120638N770DP Виробник : Kyocera AVX tguard.pdf Varistors 30VAC 38VDC 1.1J 350 pF 47 V 77V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
VC120638N770DP VC120638N770DP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 47V 200A 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 200 A
Energy: 1.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 38 V
Мінімальне замовлення: 16
VC120638N770DP VC120638N770DP Виробник : KYOCERA AVX 2237807.pdf Description: KYOCERA AVX - VC120638N770DP - TVS-Varistor, 30 V, 38 V, TransGuard, 77 V, 1206 [Metrisch 3216], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 1206 [Metrisch 3216]
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 30V
Nennspannung, V DC: 38V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 77V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Spitzenenergie (10/1000us): 1.1J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 200A
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C