Продукція > KYOCERA AVX > VC120638N770RP
VC120638N770RP
VC120638N770RP KYOCERA AVX
tguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 47V 200A 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 38 V
Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 MHz
на замовлення 759 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 47V 200A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 200 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 1.1J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 51.7 V, Varistor Voltage (Min): 42.3 V, Varistor Voltage (Typ): 47 V, Maximum AC Volts: 30 V, Maximum DC Volts: 38 V, Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120638N770RP VC120638N770RP Виробник : Kyocera AVX tguard.pdf Varistors 30VAC 38VDC 1.1J 350 pF 47 V 77V
на замовлення 1870 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
VC120638N770RP VC120638N770RP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 47V 200A 1206
Current - Surge: 200 A
Energy: 1.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 51.7 V
Varistor Voltage (Min): 42.3 V
Varistor Voltage (Typ): 47 V
Maximum AC Volts: 30 V
Maximum DC Volts: 38 V