Продукція > KYOCERA AVX > VC120642L800RP
VC120642L800RP
VC120642L800RP KYOCERA AVX
tguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 51V 180A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 180 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.8J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 56.1 V
Varistor Voltage (Min): 45.9 V
Varistor Voltage (Typ): 51 V
Maximum AC Volts: 32 V
Maximum DC Volts: 42 V
Capacitance @ Frequency: 600 pF @ 1 kHz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 51V 180A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 180 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.8J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 56.1 V, Varistor Voltage (Min): 45.9 V, Varistor Voltage (Typ): 51 V, Maximum AC Volts: 32 V, Maximum DC Volts: 42 V, Capacitance @ Frequency: 600 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120642L800RP VC120642L800RP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 51V 180A 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 180 A
Energy: 0.8J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 56.1 V
Varistor Voltage (Min): 45.9 V
Varistor Voltage (Typ): 51 V
Maximum AC Volts: 32 V
Maximum DC Volts: 42 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
VC120642L800RP VC120642L800RP Виробник : AVX tguard-776827.pdf Varistors 32VAC 42VDC 0.8J 600pF 51 V 80V