Продукція > KYOCERA AVX > VC120645K900DP
VC120645K900DP
VC120645K900DP KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Varistors 35VAC 45VDC 0.6J 260 pF 56 V 90V
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції VC120645K900DP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120645K900DP VC120645K900DP Виробник : AVX tguard-776827.pdf Varistors 35VAC 45VDC 0.6J 260pF 56 V 90V