Продукція > KYOCERA AVX > VC120656F111RP
VC120656F111RP
VC120656F111RP KYOCERA AVX
tguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 68V 100A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 100 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.7J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 74.8 V
Varistor Voltage (Min): 61.2 V
Varistor Voltage (Typ): 68 V
Maximum AC Volts: 40 V
Maximum DC Volts: 56 V
Capacitance @ Frequency: 180 pF @ 1 kHz
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 68V 100A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 100 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.7J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 74.8 V, Varistor Voltage (Min): 61.2 V, Varistor Voltage (Typ): 68 V, Maximum AC Volts: 40 V, Maximum DC Volts: 56 V, Capacitance @ Frequency: 180 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC120656F111RP VC120656F111RP Виробник : KYOCERA AVX Components tguard.pdf Var MLV 40VAC/56VDC 100A 68V 1206 SMD T/R
Кількість Ціна
VC120656F111RP VC120656F111RP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 68V 100A 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 100 A
Energy: 0.7J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 74.8 V
Varistor Voltage (Min): 61.2 V
Varistor Voltage (Typ): 68 V
Maximum AC Volts: 40 V
Maximum DC Volts: 56 V
Мінімальне замовлення: 13
VC120656F111RP VC120656F111RP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Varistors 40VAC 56VDC 0.7J 180 pF 68 V 110V
Мінімальне замовлення: 13
VC120656F111RP tguard.pdf