Продукція > KYOCERA AVX > VC120665L131RP
VC120665L131RP
VC120665L131RP Kyocera AVX
tguard-3165207.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Varistors 50VAC 65VDC 0.8J 120 pF 82 V 135V
на замовлення 8189 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук