Продукція > KYOCERA AVX > VC121030H620DP
VC121030H620DP
VC121030H620DP KYOCERA AVX
tguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 41V 280A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 280 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.2J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 45.1 V
Varistor Voltage (Min): 36.9 V
Varistor Voltage (Typ): 41 V
Maximum AC Volts: 21 V
Maximum DC Volts: 30 V
Capacitance @ Frequency: 1850 pF @ 1 kHz
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VC121030H620DP - TVS-Varistor, 21 V, 30 V, TransGuard, 67 V, 1210 [Metrisch 3225], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 0, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 21V, Nennspannung, V DC: 30V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 67V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Spitzenenergie (10/1000us): 1.2J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 280A, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC121030H620DP VC121030H620DP Виробник : KYOCERA AVX tguard.pdf Description: VARISTOR 41V 280A 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 280 A
Energy: 1.2J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 45.1 V
Varistor Voltage (Min): 36.9 V
Varistor Voltage (Typ): 41 V
Maximum AC Volts: 21 V
Maximum DC Volts: 30 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
VC121030H620DP VC121030H620DP Виробник : KYOCERA AVX 2095844.pdf Description: KYOCERA AVX - VC121030H620DP - TVS-Varistor, 21 V, 30 V, TransGuard, 67 V, 1210 [Metrisch 3225], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 0
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 21V
Nennspannung, V DC: 30V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 67V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Spitzenenergie (10/1000us): 1.2J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 280A
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
товару немає в наявності
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 0
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 21V
Nennspannung, V DC: 30V
euEccn: NLR
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: No
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
товару немає в наявності
VC121030H620DP VC121030H620DP Виробник : KYOCERA AVX tguard-3165207.pdf Varistors 21VAC 30VDC 1.2J 185 0pF 41 V 67V