Продукція > KYOCERA AVX > VC121030H620TP
VC121030H620TP
VC121030H620TP KYOCERA AVX
tguard.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 41V 280A 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 280 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 1.2J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 45.1 V
Varistor Voltage (Min): 36.9 V
Varistor Voltage (Typ): 41 V
Maximum AC Volts: 21 V
Maximum DC Volts: 30 V
Capacitance @ Frequency: 1850 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 41V 280A 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 280 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 1.2J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 45.1 V, Varistor Voltage (Min): 36.9 V, Varistor Voltage (Typ): 41 V, Maximum AC Volts: 21 V, Maximum DC Volts: 30 V, Capacitance @ Frequency: 1850 pF @ 1 MHz.
Інші пропозиції VC121030H620TP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC121030H620TP VC121030H620TP Виробник : AVX tguard-776827.pdf Varistors 21VAC 30VDC 1.2J 1850pF 41 V 67V