Продукція > VC1 > VC121038S770DP
VC121038S770DP
Виробник:
на замовлення 187100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис VC121038S770DP
Varistors 30VAC 38VDC 2J 750pF 47 V 77V.
Інші пропозиції VC121038S770DP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC121038S770DP VC121038S770DP Виробник : AVX tguard-776827.pdf Varistors 30VAC 38VDC 2J 750pF 47 V 77V